Telefónny zoznam podľa čísla

Telefónny zoznam podľa mena

Telefónny zoznam podľa mena ponúka možnosť vyhľadať telefónne číslo podľa zadaného priezviska. Na portáloch sú použité filtre pre rýchle vyhľadanie informácie. Telefónny zoznam podľa mena je usporiadaný abecedne, pre rýchle nájdenie telefonického kontaktu. Databázu telefónnych čísel má každý vlastník telefónu a preto môže rýchlo a jednoducho vyhľadať telefonický kontakt. Telefónny zoznam podľa mena môžete využiť pre nájdenie firmy alebo fyzickej osoby, s ktorou sa chcete stretnúť. Mobilní operátori sprístupnili využívanie telefónu pre každého. Žijeme v info dobe a preto je telefonické spojenie veľmi dôležité pre každého civilizovaného človeka.

Telefónny zoznam podľa mena a Nový Rok 2024

Telefónny zoznam podľa mena Vám zabezpečí modernú aplikáciu pre vyhľadanie firmy, prostredníctvom mena. Jednoducho do vyhľadávacieho poľa vložíte názov služby a o chvíľu sa vygenerujú výsledky hľadania. Za pár sekúnd môžete nájsť remeselníka, ktorý Vám opraví všetko, čo sa Vám pokazilo. Odborníci prídu ku Vám domov a opravia elektriku, toaletu alebo vymenia pokazenú batériu. Nový rok 2024 inovuje informačné technológie pre modernejší, bezpečnejší a lepší svet. Telefónny zoznam podľa mena poskytuje informácie o podnikateľských subjektov, ktoré rozvíjajú našu spoločnosť. Ľudský intelekt tvorí nové, moderné technológie pre inovatívnu a progresívnu, sociálnu spoločnosť. Progres, veda a viera je ideálnou kombináciou pre rozvoj ľudstva.

Telefónny zoznam podľa mena a Vianoce

Telefónny zoznam podľa mena je info systém, prostredníctvom ktorého môžete vyhľadať všetko, čo potrebujete. Cez Vianoce sa môžu stať nešťastné nehody, ktoré potrebujte rýchlo vyriešiť. Telefónny zoznam je riešením pre každého, kto potrebu rýchlo nájsť informáciu a samozrejme telefonický kontakt na firmu. Môžeme o telefónnom zozname povedať, že je marketingové médium využiteľné pre podnikanie. Vianoce je krásny čas plný lásky, pokoja a pohody a preto internet Vám ponúka možnosti, ako zvýšiť vlastné pohodlie medzi rodinou a priateľmi.

Telefónny zoznam podľa mena a informácie

Telefónny zoznam podľa mena je ideálnou možnosťou pre vyhľadanie telefónneho čísla podľa názvu firmy. Tak jednoducho môžete nájsť odborníka pre opravu WC alebo zariadenia v domácnosti. Na internete sú portály, ktoré Vám umožnia vyhľadať informácie o službách, ktoré chcete využiť pre zvýšenie životného komfortu. Na vyhľadávači Google máte možnosť nájsť všetko, čo potrebujete pre vylepšenie vlastného života. Dnes Vám stačí nájsť telefonický kontakt a využiť službu od firmy, ktorá sa prezentuje na obchodnom trhu. Vďaka dostupnosti informácií môžete rýchlo a pohodlne nájsť firmu, ktorá Vám vyrieši vzniknutý problém.

Telefónny zoznam podľa mena a vyhľadávanie

Telefónny zoznam podľa mena je vynikajúcim pomocníkom pre vyhľadanie telefónneho čísla podľa mena. Vďaka internetovým aplikáciám môžete rýchlo vyhľadať telefónne číslo na firmu, ktorú potrebujete kontaktovať. Jednoduchá zadáte názov firmy alebo názov služby a telefónny zoznam Vám vyhľadá telefonické kontakty na podnikateľov. Keď im zavoláte, môžete využiť ich portfólio služieb, ktoré je potrebné pre opravu domácnosti, či podniku. Na internete existujú portály, ktoré pod zadaní mena vygenerujú zoznam firiem, ktoré potrebujete napríklad pre výmenu batérie v kúpeľni. Nájsť správnu firmu je závislé od Vašej šikovnosti, pričom najlepší výber je optimalizácia pomeru kvality a ceny.

História telefónov

História mobilných telefónov, začala v USA, v roku 1908, kedy v Kentucky prišiel, s nápadom elektrikár Nathan Stubblefield a vyvinul bezdrôtový telefón s dosahom 800 metrov. Prvý mobilný telefón, vytvorili v AT&T, v roku 1946. Išlo o sieť externých staníc, pre distribúciu signálu, pre mobilnú jednotku. V roku 1984 sa dostal na trh, mobil Motorola DynaTAC a licencie FCC boli, konečne udelené, mobilným telefónom. Rusi vyvinuli niekoľko modelov, mobilných, moderných telefónov, s dosahom 30 kilometrov. Postupne sa prvé mobily, inšpirovali, v autách. Spoločnosť AT&T, od roku 1949 poskytovala službu, v stovke amerických miest, ktorá oslovila 5000 zákazníkov a realizáciou 30000 hovorov. Čoskoro, dopyt prekonal kapacitu systému. V Británii sa sa rozšíril, systém mobilných telefónov, po celej krajine. V Severnej Amerike vznikla 1G sieť. V 80 a 90 rokoch sa zrodila 2G sieť. Technológia GSA využíva systém kariet SIM. V roku 1990, nakoniec prišla digitalizácia a zastaralú technológiu nahradila digitálna D-AMPS. V auguste 1994 prišiel, na trh prvý nadčasový Smartfón Simon a Spojených štátoch sa predalo, vyše 50000 kusov.

Telefónny zoznam podľa mena a podnikanie

Potrebujete kontaktovať vhodného dodávateľa služieb, telefónny zoznam je vynikajúcim riešením pre podnikateľov. Vyhľadanie kontaktov na firmy je veľmi jednoduché a preto môžete rýchlo vyriešiť problém, ktorý Vám vznikol. Prostredníctvom telefónneho zoznam mate príležitosť nájsť nové zákazky, pre podnikanie. Informácie majú cenu zlata a preto toto médium, využívajú bežní ľudia a firmy. Podnikatelia veľmi dobre vedia, že ich biznis je závislý od dopytov po produktoch a službách. Výsledný zisk vyjadruje úspech v podnikaní.

Telefónny zoznam podľa mena a telefónny zoznam čísel

Ku každému menu je priradené telefónne číslo, ktoré si môže verejnosť v telefónnom zozname vyhľadať. Telefónny zoznam čísel nám ponúka možnosť, získať informácie pre kontaktovanie subjektov pre vybavovačky alebo pre podnikanie. Na internete nájdete mnoho zdrojov telefónnych čísel, ktoré poskytujú informácie o populácii na Slovensku. Väčšina čísel je verejných, ale pri žiadosti Vaše telefónne číslo nemusí byť uverejnené v telefónnom zozname. Telefónny zoznam čísel je pre pre každého podnikatelia zdrojom kontaktov pre budúci profit.

Telefónny zoznam podľa mena

Telefónny zoznam podľa mena a mobily

Mobilní operátori majú pestrú ponuku mobilov, z ktorej si môžete vybrať. Špecialisti v zákazníckom centre Vám veľmi radi poradia pri výbere mobilného zariadenia ku paušálu a na základe Vašich potrieb. Budete mať to, čo potrebujete. Mobilný telefón je súčasť každého moderného človeka, preto je dôležité, aby ste si vybrali mobil, ktorý sa Vám páči a vyhovuje Vašim kritériám. Telekomunikácie nám umožňujú dorozumievať sa na veľké vzdialenosti, surfovať v električke alebo si vychutnať film, prostredníctvom mobilného internetu.

Telefónny zoznam podľa mena a mobilný operátor

Mobilný operátor zabezpečuje komunikáciu medzi ľuďmi. Telefónny zoznam podľa mena poskytuje možnosť vyhľadať v databáze telefonický kontakt. Info doba ponúka technické výdobytky vedy a techniky, ktoré uľahčujú život človeka. Informácie majú vysokú cenu, ktoré rozhodujú o pokroku, zisku a prosperity spoločnosti. Telefónny zoznam je vynikajúci nástroj pre vyhľadanie kontaktov. Získané informácie môžete aplikovať pre vyriešenie problému, či kontaktovanie biznis partnerov.

***Pri využití súkromného, telefónneho čísla pre marketingové účely, musíte mať súhlas vlastníka telefónneho čísla.

Hasičská služba:150, 112
Záchranná služba:155, 112
Polícia:158, 112
Mestská polícia:159
Horská záchranná služba:18 300