Telefónny zoznam podľa čísla

Telefónny zoznam podľa mena

Telefónny zoznam podľa mena ponúka možnosť vyhľadať telefónne číslo podľa zadaného priezviska. Na portáloch sú použité filtre pre rýchle vyhľadanie informácie. Telefónny zoznam podľa mena je usporiadaný abecedne, pre rýchle nájdenie telefonického kontaktu. Databázu telefónnych čísel má každý vlastník telefónu a preto môže rýchlo a jednoducho vyhľadať telefonický kontakt. Telefónny zoznam podľa mena môžete využiť pre nájdenie firmy alebo fyzickej osoby, s ktorou sa chcete stretnúť. Mobilní operátori sprístupnili využívanie telefónu pre každého. Žijeme v info dobe a preto je telefonické spojenie veľmi dôležité pre každého civilizovaného človeka.

História telefónov

História mobilných telefónov, začala v USA, v roku 1908, kedy v Kentucky prišiel, s nápadom elektrikár Nathan Stubblefield a vyvinul bezdrôtový telefón s dosahom 800 metrov. Prvý mobilný telefón, vytvorili v AT&T, v roku 1946. Išlo o sieť externých staníc, pre distribúciu signálu, pre mobilnú jednotku. V roku 1984 sa dostal na trh, mobil Motorola DynaTAC a licencie FCC boli, konečne udelené, mobilným telefónom. Rusi vyvinuli niekoľko modelov, mobilných, moderných telefónov, s dosahom 30 kilometrov. Postupne sa prvé mobily, inšpirovali, v autách. Spoločnosť AT&T, od roku 1949 poskytovala službu, v stovke amerických miest, ktorá oslovila 5000 zákazníkov a realizáciou 30000 hovorov. Čoskoro, dopyt prekonal kapacitu systému. V Británii sa sa rozšíril, systém mobilných telefónov, po celej krajine. V Severnej Amerike vznikla 1G sieť. V 80 a 90 rokoch sa zrodila 2G sieť. Technológia GSA využíva systém kariet SIM. V roku 1990, nakoniec prišla digitalizácia a zastaralú technológiu nahradila digitálna D-AMPS. V auguste 1994 prišiel, na trh prvý nadčasový Smartfón Simon a Spojených štátoch sa predalo, vyše 50000 kusov.

Telefónny zoznam podľa mena a podnikanie

Potrebujete kontaktovať vhodného dodávateľa služieb, telefónny zoznam je vynikajúcim riešením pre podnikateľov. Vyhľadanie kontaktov na firmy je veľmi jednoduché a preto môžete rýchlo vyriešiť problém, ktorý Vám vznikol. Prostredníctvom telefónneho zoznam mate príležitosť nájsť nové zákazky, pre podnikanie. Informácie majú cenu zlata a preto toto médium, využívajú bežní ľudia a firmy. Podnikatelia veľmi dobre vedia, že ich biznis je závislý od dopytov po produktoch a službách. Výsledný zisk vyjadruje úspech v podnikaní.

Telefónny zoznam podľa mena a telefónny zoznam čísel

Ku každému menu je priradené telefónne číslo, ktoré si môže verejnosť v telefónnom zozname vyhľadať. Telefónny zoznam čísel nám ponúka možnosť, získať informácie pre kontaktovanie subjektov pre vybavovačky alebo pre podnikanie. Na internete nájdete mnoho zdrojov telefónnych čísel, ktoré poskytujú informácie o populácii na Slovensku. Väčšina čísel je verejných, ale pri žiadosti Vaše telefónne číslo nemusí byť uverejnené v telefónnom zozname. Telefónny zoznam čísel je pre pre každého podnikatelia zdrojom kontaktov pre budúci profit.

Telefónny zoznam podľa mena

Telefónny zoznam podľa mena a mobily

Mobilní operátori majú pestrú ponuku mobilov, z ktorej si môžete vybrať. Špecialisti v zákazníckom centre Vám veľmi radi poradia pri výbere mobilného zariadenia ku paušálu a na základe Vašich potrieb. Budete mať to, čo potrebujete. Mobilný telefón je súčasť každého moderného človeka, preto je dôležité, aby ste si vybrali mobil, ktorý sa Vám páči a vyhovuje Vašim kritériám. Telekomunikácie nám umožňujú dorozumievať sa na veľké vzdialenosti, surfovať v električke alebo si vychutnať film, prostredníctvom mobilného internetu.

Telefónny zoznam podľa mena a mobilný operátor

Mobilný operátor zabezpečuje komunikáciu medzi ľuďmi. Telefónny zoznam podľa mena poskytuje možnosť vyhľadať v databáze telefonický kontakt. Info doba ponúka technické výdobytky vedy a techniky, ktoré uľahčujú život človeka. Informácie majú vysokú cenu, ktoré rozhodujú o pokroku, zisku a prosperity spoločnosti. Telefónny zoznam je vynikajúci nástroj pre vyhľadanie kontaktov. Získané informácie môžete aplikovať pre vyriešenie problému, či kontaktovanie biznis partnerov.

***Pri využití súkromného, telefónneho čísla pre marketingové účely, musíte mať súhlas vlastníka telefónneho čísla.

Hasičská služba:150, 112
Záchranná služba:155, 112
Polícia:158, 112
Mestská polícia:159
Horská záchranná služba:18 300